Hakkımızda

Hakkımızda

 • G.O.P Sürücü Kursu  dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur.
 • Direksiyon sınavında yapılan son değişikliklerle ehliyet alırken alınan direksiyon derslerinin önemi daha da artmış olup, ilgi ve özenle yaptığımız direksiyon eğitimleri sayısı artmıştır. Burada amacın sadece ehliyet almak olmadığını aynı zamanda akan trafikte araç kullanabilecek duruma gelerek diğer sürücülere örnek bir birey olmanız gerektiğini unutmamalıyız.
 • Dürüst çalışma anlayışı ve en önemlisi güven en değer verdiğimiz prensibimizdir. Çünkü biliyoruz ki güven olmadan uzun bir işletme hayatı kesinlikle olamaz.
 • Biz trafikte eğitimli ve bilinçli sürücülerin yetişmesi hususunda değerlerimize eğitim ve hizmet kalitemize bağlı olarak sizlere en iyisini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

 • Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.
 • Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.
 • Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.
 • Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Misyonumuz

 • Başlıca hedeflerimizden biri ise trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmektir.
 • Kaliteli eğitim anlayışı ve uzman kadrosu ile bilinçli sürücüler yetiştiren, modern teknik ve teknolojileri kullanan, çevreye duyarlı, büyüyen ve tercih edilen bir kurum olarak Gaziosmanpaşa’da faaliyet göstermekteyiz.
 • Göstermiş olduğu kaliteli, hizmet anlayışı ile sektöründe ilk tercih edilen kurumlardan biri olmayı kısa sürede başarmış bulunmaktayız.

Rakamlar Yalan Söylemez!

Modern eğitim, çağdaş uygulama, eğitimde 30. yıl... G.O.P Sürücü Kursu dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur.

1Şube Sayısı
25Personel Sayısı
60000Mezun Sayımız
21Araç Sayısı

Tıklayın ve Bize Katılın!

30 yıllık tecrübemize güvenin ve bize katılın. Kaliteli eğitim ve uzman kadromuz ile sizler için buradayız. Bize güvenin ve hızlıca öğrenmenin tadını çıkarın.

  G.O.P Sürücü Kursu dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur. Kaliteli eğitim anlayışı ve uzman kadrosu ile bilinçli sürücüler yetiştiren, modern teknik ve teknolojileri kullanan, çevreye duyarlı, büyüyen ve tercih edilen bir kurum olarak Gaziosmanpaşa'da faaliyet göstermekteyiz.

  ADRES

  Çukurçesme Cad. Aşıcı İş Hanı No:19 Kat:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

  TELEFON

  05559881200 / 02125634193 / 0212 5781814

  E-POSTA

  info@gopsurucukursu.com